To rozwiązanie, które idealnie sprawdza się do wykończenia balkonów i tarasów. Naturalne materiały podłogowe nie tylko doskonale wyglądają, ale okazują się także wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych: zmiany temperatury, wilgoć, nadmierne natężenie promieni słonecznych i promieniowanie UV. W naszym sklepie znajdziecie całe systemy do posadzek z płytek ceramicznych, które pomogą Wam samodzielnie zmontować konstrukcję od A do Z!

Części do posadzek z płytek ceramicznych

Kategoria podzielona została na serie o różnych parametrach i właściwościach. Każda z serii tworzy osobny system, który skutecznie zajmie się odprowadzaniem wody, zabezpieczy powierzchnię przed szybkim niszczeniem i zapewni jej sprawność na lata.

Dostępne w naszym sklepie elementy systemu to między innymi:

  • łączniki,
  • narożniki zewnętrzne i wewnętrzne,
  • odbojniki przyścienne,
  • profile boczne i okapowe,
  • taśma uszczelniająca połączenie profilu okapowego z zaprawą hydroizolacyjną.

Chętnie przyjmujemy pytania na temat sposobu montażu poszczególnych części systemu oraz sugestie dotyczące rozbudowy naszego asortymentu. Każdy z komponentów można zamówić z darmową dostawą, a w razie potrzeby - zwrócić lub wymienić towar na inny w wyznaczonym terminie.

Szybki i sprawny montaż posadzki z płytek ceramicznych

Naszym zadaniem jest ułatwić Wam montaż dostępnych w sklepie produktów, nawet jeśli nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z samodzielnym wykańczaniem balkonów i tarasów. Nasze części do posadzek z płytek ceramicznych wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, która przekłada się zarówno na trwałość konstrukcji, jak i jej walory estetyczne. Łączniki, narożniki, odbojniki i inne części tworzą w pełni kompatybilny i gotowy do instalacji system.

Jeśli macie dodatkowe pytania dotyczące parametrów naszych części do posadzek z płytek ceramicznych, sposobu montażu, warunków dostawy i innych kwestii związanych z zamówieniem, zachęcamy do kontaktu. Fachowa porada od doświadczonych w tym temacie specjalistów pomoże Wam uniknąć wielu potencjalnych problemów!

Posadzka z Płytek Ceramicznych

Łącznik K100 Łącznik K100
Producent: Renoplast
Cena: 12,00 zł
zobacz więcej
Łącznik K100R Łącznik K100R
Producent: Renoplast
Cena: 11,88 zł
zobacz więcej
Łącznik K102 Łącznik K102
Producent: Renoplast
Cena: 9,99 zł
zobacz więcej
Łącznik K30 Łącznik K30
Producent: Renoplast
Cena: 13,07 zł
zobacz więcej
Łącznik K301 Łącznik K301
Producent: Renoplast
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Łącznik K35 Łącznik K35
Producent: Renoplast
Cena: 11,88 zł
zobacz więcej
Łącznik K40 Łącznik K40
Producent: Renoplast
Cena: 11,88 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl